Airdrop Nedir ?

Yeni bir kazanç yöntemi olan airdrop, internette en çok aranan sorguların başında geliyor. Peki sizlere kısaca anlatalım Airdrop Nedir? Ne için yapılıyor?

Airdrop sistemini bir nevi, markaların piyasa yeni çıkacak ürünlerinin reklamını yapması ya da promosyon uygulaması gibi düşünebilirsiniz.

Bir alt coin borsaya çıkmadan önce bilinirliğini arttırmak ve talep toplamak amacıyla üye olan herkes için bir miktar sanal para basar ve bunu airdroplar yardımıyla üyelerine dağıtır. Böylece hiç para harcamadan reklam yapmış ve ürününü denemesi için potansiyel müşterisine bir miktar hediye coinlerden vermiş olur.

Airdrop Türkiye Olarak Amacımız Nedir ?

Her ay binlerce altcoin airdrop yaparak, projelerini tanıtmak amacıyla airdrop yapmakta. Fakat bu airdroplardan pek azı projelerini gerçekleştirip borsalarda yer alabiliyor. Bu kadar başarısız projenin yanında scam projelerde bulunuyor.

Airdrop Türkiye ekibi olarak görevimiz; kripto para dünyasındaki fırsatlarla dolu airdroplara ışık tutmak, gereksiz ve zararlı projelerden sizleri uzaklaştırmaktır. En iyi airdropları araştırıyoruz, çeşitli kriterlerden airdropları inceliyoruz. İnceleme sonucunda airdrop’un güvenilir olduğunu kanısına vardığımızda airdropları sitemizde paylaşıyoruz.

Kripto Airdrop Avantajları ve Dezavantajları

  • Kripto airdropları yavaş ama istikrarlı bir şekilde kripto para dünyasının ayrılmaz bir parçası haline geliyor. Birçok proje için airdrop, kullanıcıları fikirlerine destek ve bağlılıklarından ötürü ödüllendirmenin de bir yoludur.
  • Airdrop, kripto para biriminin çok sayıda kullanıcıya ulaşmasını sağlar. Böylece yeni para birimi projeleri yeni üyeler ve kullanıcılar kazanır. Bu da kripto para topluluğuna yüksek düzeyde katılım ve prestij sağlar.
  • Kripto para topluluğu, yeni tanıtılan tokenler için erken taahhütte bulunan kullanıcılara ödül veren bir sisteme sahiptir. Ödüller ise daha fazla yatırıma teşvik eder ve sisteme olan güveni artırır.
  • Kripto pazarlamacıları ve destekleyicileri, airdropu olası satış yaratmanın etkili bir yolu olarak kullanıyor. Bu uygulama ile birçok potansiyel yatırımcı ve birey hakkındaki verilere hızlı ve kolay erişim sağlayabiliyorlar. Bu veriler, gelecekteki kampanyalarda kazanç elde etmek için yasal olarak kullanılabilir.

Bir şirket neden bana ücretsiz coin versin ?

Bir şekilde, airdroplar aslında katıldığınız fuarlarda, gösterilerde, çeşitli etkinliklerde ücretsiz dağıtılan kalem, tişört, kupa gibi ürünlerden fikir olarak farklı değil. Buradaki fark, coinlerin kripto para şirketlerinden dijital olarak gelmesidir. Özetle, airdrop şirketler için harika bir ‘adını duyurma’ stratejisidir. Ücretsiz token kazanmak için web sitesi üzerinden kayıt açılır ve yeterli sayıya ulaşıldığında kayıtlar kapanır. Ardından, token dağıtım süreci başlar. Bu stratejiyle birlikte birçok kişi çoğu kripto parayı tanıyor, yatırım yapıyor ve çevresindekilere anlatıyor.

Airdroplar Nasıl Katılınır, Nasıl Coin kazanılır ?

Airdrop kazanmak oldukça kolaydır. Günde sadece birkaç dakikanızı ayırarak paylaştığımız güncel airdropları inceleyip kolayca katılım sağlayabilirsiniz. Yazılarımızda detaylı bir şekilde airdroplara nasıl katılacağınızı anlatıyoruz.

Ayrıca sosyal medya hesaplarımızdan yardımcı olmaya çalışıyoruz. Twitter, instagram, facebook üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca iletişim kısmından mail atarak bize sorularınızı iletebilirsiniz.

Güncel Airdroplar listemizi takip ederek güncel airdroplara en kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir,
daha fazla Airdrop fırsatları için “Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Abone Ol :)
Bildir
guest
1 Yorum
Eski
Yeni Oy
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar
Furkan
Furkan
8 Mart 2022 03:39

Selamlar destekleriniz teşekkürler