0

Binance, Çin Tarafından Engellendi

Kripto para piyasaları, son 24 saatte yüzde 1.5 değer kaybı yaşadı.Kripto paraların piyasa değeri 1.36 trilyon dolara inerken,  bitcoin piyasa değeri ise 614 milyar dolar seviyesinde işlem görüyor. Bitcoin’in fiyatı gün içinde 32 bin 260 dolara düşerken yazıyı yazdığımız sırada 32800 dolardan işlem görüyor. Bitcoin dominansı yüzde 1 artışla 45,85 seviyelerinde seyrediyor. Henüz binance haberi piyasada fiyatlanmış olarak gözükmüyor. Belki de yatırımcılar artık Çin yasaklarından bıktığından bunu önemsiz bir haber olarak görüyor olabilirler.

Çin, Dünyanın En Büyük Kripto Para Borsası Binance’e Erişim Engeli Getirdi

Kripto para dünyasına karşı adeta savaş açan Çin hükümeti, dünyanın en büyük kripto para borsalarından bir tanesi olan Binance‘a erişim engeli getirdiğini duyurdu. Geçtiğimiz günlerde Birleşik Krallık ile Kanada‘nın engelleme kararı almasından sonra Binance, bir ülkeden daha yasaklanmış oldu. Ancak bu durum, yatırımcıların kripto paralara ilgisini pek de etkilememiş gibi görünüyor.

Çin hükümetinin aldığı karar, aslında kimseyi şaşırtmadı. Çünkü Çin yönetimi, bir süredir zaten kripto paralarla ilgili olumsuz açıklama pompalıyor ve sınırları içinde kripto para dünyasından kurtulmak istiyordu. Şimdi de bununla ilgili yeni bir adım atılmış oldu. Ancak Çinliler, Binance’ı hala rahatlıkla kullanabiliyorlar. Bu işlem için yalnızca bir VPN uygulamasına ihtiyaç duyuluyor.

Güncel airdrop fırsatlarını görmek için tıklayınız.!!!

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar