0

Binance & FUNToken (FUN) Airdrop Fırsatı

Airdrop süresi dolmuştur. Daha fazla Airdrop fırsatları için
Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Binance, kullanıcıların Dolar-Maliyet Ortalaması ve Otomatik Yatırım hakkında bilgi edinebileceği yeni Otomatik Yatırım Testi etkinliğini başlatıyor.

Katılımlarını başarılı biçimde doğrulayan ve promosyon dönemi içerisinde kısa testi çözen ilk 1.000.000 yeni otomatik yatırım kullanıcısının her biri, beş aylığına ücretsiz otomatik yatırım FUN token aylık planı kazanacaktır.

Son katılım tarihi : 21 Kasım 2022

Öncelikle airdrop’a katılabilmek için binance borsasına üye olmalısınız. Buradan binance borsasına üye olabilirsiniz.

Binance airdroplarına katılım yapabilmek için kimlik onayı (KYC) yapmalısınız.

Binance & FUNToken otomatik tatırım testine buradan katılabilirsiniz.

Promosyona katıl butonuna bastıktan sonra testi çözmeye başlayabilirsiniz. Quiz cevapları aşağıdadır.

Binance Otomatik Yatırım Nedir?

Binance, pasif gelir elde etmenize de olanak sağlayan Otomatik Yatırım esnektir ve kripto satın almak, yatırım yapmak ve izlemek için en basit yöntemlerden biridir. Otomatik Yatırım sayesinde para kazanmak otomatik pilota geçer.

Binance, kolaylık ve pasif gelir üreten fırsatları birleştiren son ürününü tanıtmaktan heyecan duyuyor. Otomatik Yatırım sayesinde minimum eforla kripto biriktirebilirsiniz. Yeni Otomatik Yatırım ürünü kripto alımlarınızı otomatik hale getirmenize olanak sağladığından, sadece bir plan belirleyip başka hiçbir şeyle uğraşmak istemeyen ve doğrudan fonlarına erişmeye ihtiyaç duymayan kullanıcılar için harikadır. 

Minimum eforla kripto varlıklarını büyütmek isteyen kullanıcılara yönelik bu tek durak çözüm, Binance Earn’ün en son ürünüdür. Otomatik Yatırımın çaylak yatırımcılardan deneyimli yatırımcılara kadar herkese nasıl fayda sağlayabilecek kolaylıktadır.

Quiz Cevapları

 1. Otomatik Yatırım sayesinde kullanıcılar yinelenen bir şekilde kripto satın alabilirler. Hangi yatırım stratejisi uygulanır?
  Cevap : Dolar-Maliyet Ortalaması (DCA)
 2. Ali, toplamda 360 $ harcayarak son 1 yılda her gün 1 $ değerinde FUN satın aldı. Satın aldıkları FUN’nin güncel değeri şu anda 280 $. Bu durumda en doğru ifade hangisidir?
  Cevap : Ali’nin portföyü zararda
 3. Otomatik Yatırım ile kripto satın alınmasının ardından fonlar nerede saklanacak?
  Cevap : Fonlar, bir Esnek Kolay Kazanç Ürününe aktarılacaktır
 4. FUN ne tür bir token?
  Cevap : POS (Proof-of-Stake) (Hisse İspatı)
 5. Tüm gelirlerin çeyreklik dönemler halinde stratejik olarak %50 oranında yakılması, FUNToken’ın gelecekte değerinin korunmasını sağlar.
  Cevap : Evet, çeyrek dönemlik yakım gerçekleşir.

FUNToken (FUN) Coin Nedir?

Fun token (FUN), özellikle çevrimiçi şans oyunları ve tüm oyun endüstrisi için geliştirilmiş bir sanal para birimidir. FUN token’ler, Ethereum blok zincirinin niteliklerini son teknoloji bir alt yapıyla birleştirerek kullanıcılara sunuyor. Böylece FUN token’lerden oyuncular, platformlar ve geliştiriciler rahatlıkla faydalanabiliyor. FUN token’lerin sahip olduğu güçlü yapının bu amacın gerçekleşmesine olanak hazırladığını söylemek mümkün. Bu sayede FUN token, yeni bir dijital oyun çağının başlamasına neden olacak denebilir.

FUNToken projesinin yola çıkışında asıl amacı oyun ve eğlence dünyası için güçlü bir kripto çözümleri sunulmasıdır. İyi tanımlanmış bir yol haritası ve blok zinciri çözümleri sunma konusunda iyi bir deneyim sahibi ekiple FUNToken projesi hayata geçirilmiştir. FUNToken temelde Ethereum’dan daha performanslı ve daha ucuz olan Polygon yan zincirinde yeni bir belirteç olan XFUN ile piyasada etkinliğini daha güçlü bir şekilde oluşturmayı hedeflemektedir. İçeriği artırmak için ayrıca büyük operatörler ile aktif olarak çalışmaktadır. 

Toplam Arzı : 10,977,277,070 adettir.

FUN coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

Diğer güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir, daha fazla
Airdrop fırsatları için “Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar