0

Bitcoin Tekrardan 50 Bin Üzerine Çıktı..!

ABD’de tahvil faizlerinin, ABD Merkez Bankası (Fed) Başkanı Jerome Powell’ın, “Piyasalardaki düzensiz koşullar endişe duymak için bir sebep” açıklaması sonrasında yüzde 1.55 düzeyine kadar yükselmesinin ardından 50,000 doların altına gerileyen Bitcoin, hafta sonunda gelen genel alımların desteğinde yeniden bu düzeyin üzerine döndü.

Bilgilendirme: ” Zoidpay airdrop’una katılanlar hesaplarına Zpay coin gönderilmeye başlandı. Zoidpay airdrop’una katılıp cliam işlemini yapmayanlar, buradaki işlemleri kontrol edebilir. Henüz listeli değil listelendiğinde duyuru tekrardan yapılacaktır.”

Son 24 saat içinde 47,257.53 ve 51,072.12 dolar arasında dalgalanan Bitcoin, yüzde 4.36 artışla 50,843.78 dolara yükselirken, birimin haftalık kazancı da yüzde 12.39 olarak hesaplandı.

Tüm piyasalarda toplam piyasa hacmi de 1 trilyon 567.89 milyar dolara yükseldi. Kripto para piyasalarına yönelik kurumsal ilginin artmasının ardından yaşanan hızlı tırmanışla, toplam piyasa hacmi 7 Ocak’ta 1.0 trilyon dolar ve 15 Şubat’ta 1.5 trilyon dolar sınırını aşmıştı. Tekrardan bu seviyelere çıkması bitcoin için önemli bir adım olacaktır.

Unutmayın bitcoin arttı artık düşmez gibi bir kaygıya düşmeyin, Bitcoin ve altcoinler için işlem açarken mutlaka stoplu işlem açınız.

Güncel airdrop fırsatlarını görmek için tıklayınız.!!!

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar