0

BitMart Borsası Hacklendi!

BitMart borsası hackenlendi. Bitmart cüzdanlarından yüklü miktarda transferler gerçekleşiyor. Bu transferler gerçekleşirken, BitMart tarafından henüz bir açıklama yapılmadı.

BitMart borsası global ve hacimli bir borsa eğer haber yayılmaya devam ederse, bitcoin için yeni bir fud dalgası başlayacaktır.

Transferleri takip edebilmek için;

BitMart cüzdan adresi için buraya tıklayınız.

Aktarılan cüzdan için buraya tıklayınız.

Hacker cüzdandan meme coinleri, 1inch merkeziyetsiz borsa üzerinden satıp ETH alıyor, aldığı ETHleri Tornado Cash’e $TORN gönderiyor. Tornado Cash, Ethereum üzerine kurulu, merkezi olmayan, gizlilik coinidir.

BitMart Günlük 1.5 Milyar Dolar Hacime Sahip!

BitMart 9.000.000 üzerinde kullanıcıya sahip , ABD, Rusya, G.Kore ,Japonya ve Hong Kong dahil olmak üzere dünyanın her tarafından piyasa tecrübesi olan bir ekip ile yönetilen kripto para borsasıdır. BitMart Vakfı’nın tüm dünyada ofisleri vardır ancak merkezi Cayman Adaları’nda bulunmaktadır. Ağ, spot ticaret, OTC ticareti, vadeli işlem sözleşmesi ticareti ve diğer dijital varlık hizmetleri sunar. BitMart kurucusu ve CEO’su Sheldon Xia ‘dır.

Böyle bir borsanın hacklenmesi, piyasalara oldukça fazla korku salacaktır. Haberin doğrululuğu henüz bilinmemektedir. BitMart, resmi sayfasından açıklama yapılmasını takip edebilirsiniz. Bitmart, resmi twitter sayfası için buraya tıklayınız.

Güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir,
daha fazla Airdrop fırsatları için “Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar