0

Elon Musk’un Katılacağı Etkinlik Öncesi Piyasa Hareketlendi

Bitcoin, dün 30 bin altına kadar geri çekilmişti bugün söyleşi öncesi kendi toparlamaya başladı. Elon musk ve twitter ceosunun da içinde bulunduğu şöyleşi öncesi bitcoin tekrardan 31960 dolar seviyesine ulaştı. Yazımızı yazdığımız sırada bitcoin 31900 dolardan işlem görüyor.

Geçtiğimiz aylarda, Bitcoin madenciliğinin enerji tüketimi konusunda fikir ayrılığına düşen Twitter’ın kurucusu Jack Dorsey ve Tesla CEO’su Elon Musk bir araya geliyor. Dorsey’ın Musk’ı “Merak ettiğin her şeyi (burada) paylaşabilirsin” tweet’iyle davet etmesinden sonra ikilinin bir araya geleceği bir etkinlik için hazırlık süreci başladı.

Dorsey ve Musk dışında Ark Invest’in kurucusu Cathie Wood ve Steve Lee’nin de katılacağı etkinlikte, en büyük kripto para birimi Bitcoin’in, çevre kirliliği, kurumsal benimsenebilirliği ve ihtiyaç duyduğu farkındalık gibi konular da masaya yatırılacak. Bu akşam, Türkiye saatiyle 19:00’da başlayacak etkinliğe ücretsiz ulaşılabilecek. Ancak, dörtlünün konuşmaları dışında diğer sunumlar canlı yayına dahil olmayacak.

Canlı yayına buradan ulaşabilirsiniz. Canlı yayın için tıklayınız.

Güncel airdrop fırsatlarını görmek için tıklayınız.!!!

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar