0

Huobi Yeni Kullanıcılara Özel Airdrop

Airdrop süresi dolmuştur. Daha fazla Airdrop fırsatları için
Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Huobi borsasına yeni üye olanlara, 1-10 dolar değerinde rastgele XPNT coin dağıtımı yapılacaktır.

Öncelikle Huobi borsasına üye olmalısınız. Buradan Huobi borsasına üye olabilirsiniz. Airdrop, sadece yeni kayıt olanlar için geçerlidir.

Referanssız üyeliklere ödül dağıtımı yapılmayacaktır..! Üye olduktan sonra kimlik onayı (KYC) yapmalısınız.

KYC işlemi tamamlandığınızda, 24 saat içinde hediye paketini almalısınız. Huobi mobil uygulamasından Ödül merkezi – Ödüllerim kısmından alabilirsiniz.

Not: Airdrop katılımı sınırlı sayıdadır. Huobi & XPNT etkinlik detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Etkinlik Detayları

Hediye paketi nasıl kazanılır: Hediye paketi davet linkiyle Huobi’ye kayıt olan kullanıcılar rastgele miktarda hoş geldin ödülü içeren bir hediye paketi alırlar. Her yeni kullanıcı bir hediye paketi alabilir.

Hediye paketi açma: Hediye paketi 24 saat içinde Huobi Uygulamasına giriş yapılarak etkinleştirilmelidir. Kaydolduktan sonraki 24 saat içinde etkinleştirilmeyen hediye paketleri geçersiz olur.

Hediye paketini kontrol edin: aldığınız hediye paketlerini Ödül Merkezi >> Ödüllerim sayfasında görebilirsiniz.

Hediye paketleri sınırlı sayıdadır ve ilk gelen kapar sistemiyle dağıtılmaktadır. Hediye paketinizi en kısa zamanda almayı ve etkinleştirmeyi unutmayın!

Huobi Global kural ihlali yaptığı tespit edilen veya etik olmayan davranışlarda bulunan kullanıcıları (toplu hesap kaydı, hesap içi işlemler v.b.) diskalifiye etme ve ödüllerine el koyma hakkını saklı tutar.

pNetwork (PNT) Coin Nedir?

pNetwork, kullanıcıların zincirler arası merkeziyetsiz finans (DeFi) işlemleri gerçekleştirmesine olanak tanıyan bir Blockchain projesidir. Projenin yerel kripto para birimi PNT coin’dir. Proje, DeFi hizmetlerinin yanı sıra, kullanıcıların farklı ağlardaki merkeziyetsiz uygulamalara (dApp’ler) erişmesine de izin verir. Merkeziyetsiz ve açık kaynaklı bir yapıya sahip olan platform, kullanıcıların sahiplik üzerinden oy hakkı elde edebileceği bir merkeziyetsiz otonom organizasyon (DAO) olarak yönetilir. Farklı blok zincirleri arasında kripto para taşıma işlemi PTokens köprüleri aracılığıyla gerçekleşir.

Varlıkların blok zincirleri arasında taşınmasını kolaylaştırmayı amaçlayan platform, bu hedefine ulaşmıştır. Kullanıcılar, kripto paralarını bir blok zincirinden diğerine rahatlıkla taşıyabilir. Bunun yanında, taşınabilen tek varlık kripto para birimleri de değildir. Kullanıcılar, değiştirilemez tokenleri (NFT) ve akıllı sözleşme etkileşimlerini de zincirler arası transfer yoluyla taşıyabilir. Bitcoin, Ethereum, Dogecoin ve Polygon gibi birçok blok zincirine tokenize varlık taşımaya izin veren platform, blok zincirleri arasında iletişime de imkân tanır. Kullanıcılar, pNetwork üzerinden staking ve borç verme yoluyla pasif gelir elde etme imkanına da sahiptir.

Tüm bunlara ek olarak proje, yazılım geliştiricileri için bir araç kiti sunar. Bu araç paketi, kullanıcıların sermayeleri ile daha fazla avantaj elde edebileceği yazılımlar geliştirmelerine olanak tanır. Çok Taraflı Hesaplama teknolojisi, platformun güvenliğini sağlar. Ayrıca platform, yüksek oranda ölçeklenebilirdir. Bu, ağın oldukça hızlı bir biçimde çalıştığı anlamına gelir.

Toplam Arzı: 96,775,229 adettir.

PNT coin projesini buradan inceleyebilirsiniz.

Diğer güncel Airdrop ile ilgili sorularınızı yorumlar üzerinden bizlere iletebilir, daha fazla
Airdrop fırsatları için “Güncel Airdroplar” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar