0

Om Lira Yerli Kripto Para Airdrop

Airdrop bitmiştir dağıtımı yapılmıştır.!!!

Katılıma 250 OML coin vermektedir.!!!

Geliştirme aşamasında ve 2021 yılında çıkacak ilerleyen zamanlarda değerlenebilir ve kazanç sağlayabilirsiniz.

Şuan için airdrop ön kayıt almakta üye olmanız yeterli KYC onayı istemiyor.

Üye Olmak İçin Buraya Tıklayınız.!!!!

OM Lira Nedir?

OM Lira (OML), Ethereum tabanlı, ERC-20 uyumlu, yerli ve milli kaynaklar ile geliştirilen kripto paradır. Kullanıcılar OM Liralarını Ethereum ağı üzerindeki cüzdan adreslerine diledikleri gibi transfer edebilir, sevdiklerine OM Lira hediye edebilir, OM Lira alış-satış işlemlerini gerçekleştirebilir.

OM Lira spekülasyona dayalı olmayan, gerçek hayatta kullanım alanı olacak ve bir milyar adet olmak üzere sınırlı sayıda üretilecek olduğundan dolayı güvenli bir kripto paradır. Ayrıca OM Lira’nın kaynak kodu dileyen herkese açık olacak şekilde kullanıcılarımız ile paylaşılacaktır.

OM Lira öncelikli olarak OM yemek platformu üzerinden online yemek siparişleri vermek için kullanılabilecek. OM Lira ile %15’e kadar daha ucuz yemek siparişi vermek mümkün olacak! Ayrıca OM Lira sahipleri belirli periyotlarla OM yemek platformunun elde edeceği kârdan da temettü kazanma imkanı elde edecek.

Ayrıca OM Kart ile anlaşmalı restoranlarda ödeme yapılabilecek, OM Cüzdan üzerinden transfer işlemleri, temettü gelirleri ve diğer duyurular takip edilebilecek.

Diğer güncel airdrop fırsatlarını görmek için tıklayınız.!!!

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar