0

Thodex Borsası Paraları Alıp Kaçtı!

Türkiye’nin ilk global lisanslı kripto para borsası Thodex, yeni ortaklık nedeniyle devir işlemi yapılacağı gerekçesiyle kullanıcıların dört-beş gün siteyi kullanamayacağını duyurdu. Malesef Türkiye’de böyle durumları görmek gerçekten üzücü eğer borsa açılırsa 4-5 gün uzun bir süre ve açılması zor gözüküyor. Varlıklarınızı global borsalara aktarmanız sizler için daha güvenli olacaktır. Binance gibi global borsaları tercih etmelisiniz.

Bir ay öncesi bizim de paylaştığımız Thodex airdrop’unda 150 DOGE coin dağıtılmıştı. Bunları binance hesabınıza çekim yaptığınızı umuyorum. Bunun bilgilendirmesini bir sonraki airdrop konusunda yapmıştım. O tarihte çekim yaptıysanız şuan 50 dolarınızın binance hesaplarınızda olması gerekiyor, o tarihlerde çekimlerde herhangi bir problem yoktu.

Şirket şunları kaydetti: “Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına gelen ortaklık teklifini olumlu değerlendirme kararı alınmıştır. Bu sürecin tamamlanabilmesi için işlemlerin durdurulup; devir sürecinin tamamlanması gerekmektedir. Süreç ise yaklaşık dört-beş iş günü sürecektir. Bu süre zarfında kullanıcılarımıza düzenli olarak bilgilendirme sağlanacaktır.

Bunun yanında internette yer alan olumsuz haberlerin gerçeği yansıtmadığı, şirketimizin faaliyetlerine daha güçlü olarak devam ettiği konuyla ilgili olarak kullanıcılarımızın varlıkları konusunda; endişeye kapılacak herhangi bir durum olmadığını bilgilerinize sunarız. Daha güçlü ortaklarla sizlere güvenli altyapımızla; hizmet vermeye devam etmek için çalışıyoruz.”

Açıklamaya şirketin sitesi ve sosyal medya hesaplarından tepki yağdı. Bazı kişiler, kripto para piyasasının saatlik bazda bile ciddi dalgalanmalara sahne olduğunu belirterek uzun süre işlem yapamayacak kişilerin zarara girebileceğini yazdı.

“Yurt dışına çıktı” iddiası

Öte yandan Thodex mağdurlarının avukatı Oğuz Evren Kılıç, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, Thodex’in sahibi olan Koineks A.Ş. yetkilileri hakkında suç duyurusunda bulunulduğunu, yurt dışına çıkış yasağı ve şirket hesaplarına el koyma talep edildiğini duyurdu. Kılıç, ikinci bir açıklamada, Özer’in 20 Nisan 2021 saat 17.57’de İstanbul Havalimanı’ndan yurt dışına çıktığının tespit edildiğini yazdı. Son olarak Thodex’te yaşananlar, Özer’in mesai saatleri içinde cep telefonuna gelen aramalara yanıt vermediği kaydedildi.

Güncel airdrop fırsatlarını görmek için tıklayınız.!!!

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar