0

Vebitcoin Borsasının Yöneticisi Gözaltına Alındı

Kripto para borsası Vebitcoin, faaliyetlerini durdurma kararı aldı. .Firma web sitesi üzerinden bir açıklama yaparak bunu duyurdu. Açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

MASAK, Vebitcoin’in Hesaplarına El Koydu

Mali Suçları Araştırma Kurulu (MASAK) Başkanlığı, şu sıralar iki Türk kripto borsası için gece gündüz önemli bir mesai harcamaya başladı. Thodex sonrasında dün akşam saatlerinde işlemlerini durdurduğunu açıklayan kripto para platformu Vebitcoin’in Türkiye’deki finansal kuruluşlardaki hesaplarını bloke getirdiği öğrenildi. Konuyla alakalı edinilen son dakika bilgilere göre, MASAK, Vebitcoin firması ve yöneticileri hakkında inceleme başlatıldığını ve hesaplara bloke konulduğunu doğruladı. MASAK, işlemlerini durdurduğunu açıklayan firmanın Türkiye’de bulunan tüm finansal kuruluşlardaki hesaplarına bloke koyarak para kaçırılmasının önüne geçti.

Vebitcoin Ceosu ve 2 Yatırımcı Gözaltına Alındı

Vebitcoin faaliyetlerini durdurduğu açıklamasını yapmasının arkasından, ilker b. isimli borsa sahibinin villasına girmeye çalışan 2 yatırımcı da göz altına alındı. Malesef, bu borsalarda paralarınız var ise sizi uzun bir süreç bekliyor. Global borsaları, hacimli borsaları tercih etmeniz daha güvenli olacaktır. Binance, huobi, coinbase, kraken vb borsalara yönebilirsiniz.

Güncel airdrop fırsatlarını görmek için tıklayınız.!!!

Airdrop Türkiye

Abone Ol 

Abone Ol :)
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumlar